HASH CBD: pryskyřice, pyl a hašiš s kanabidiolem

Co je to hašiš nebo konopná pryskyřice?

Hash je výtažkem z konopí a nejkonzumovanějšího produktu na světě kuřáků konopí, po tradičních květiny, Hashish najdeme pod mnoha jmény: hovno, pryskyřice, pyl, hash atd.

Jak můžete konzumovat hašiš?

Hash je obvykle konzumován spálením tím, že kouří to v “kloub„To se však silně nedoporučuje, protože je velmi škodlivé pro zdraví. Je však možné konzumovat pryskyřici také odpařováním nebo požitím.

Spotřeba spalováním a požitím, jaké rozdíly?

V případě spotřeby pryskyřice CBD po požití jsou účinky pociťovány několik desítek minut po její spotřebě a účinky se mnohem déle rozptýlí ve srovnání se spotřebou kouřem ve spoji.

Existuje několik druhů konopných pryskyřic?

Ano, „hašiš„Může mít různé konzistence v závislosti na způsobu výroby, zpracování a v závislosti na použitých rostlinách konopí. Takto hash může být buď velmi tlustý a lepkavý, nebo velmi suchý a pevný. Nejedná se o kritérium kvality, ale pouze o důsledek jeho suroviny a výrobního stavu.

Jaký je nejlepší hash? Jak si vybrat?

Chcete-li koupit nejlepší hašiš, je více než vysoce doporučeno vybrat výrobce, který se rozhodl pro 100% přírodní a ekologické zemědělství. A to z velmi dobrého důvodu, protože konopí je rostlina zvaná „bioakumulátor“. Konkrétně to znamená, že konopná rostlina absorbuje všechny chemické sloučeniny ze svého prostředí přítomného ve vzduchu nebo v půdě. Pokud jsou tedy přítomny pesticidy nebo horší těžké kovy, jako je olovo, arsen nebo rtuť, najdou se v pylu, který tvoří váš hash ... Organické a přírodní pěstování konopí naopak nabízí zdravé a bezpečné pěstební prostředí pro rostliny.